Prekių katalogas

Ekrano apsaugos: apsauginiai stiklai ir plėvelės

Ekrano apsaugos: apsauginiai stiklai ir plėvelės

Kiekvienas naujai įsigijęs telefoną asmuo galvoja kaip geriau jį apsaugoti. Tikriausiai viena iš didžiausių baimių yra subraižyti ir suskaldyti telefono ekraną, kadangi remontas gali atsieiti pakankamai brangiai. Tad norint kiek įmanoma daugiau sumažinti skilimo ir įbrėžimų galimybę, rekomenduojama rinktis ekrano apsaugas – stikliukus ar plėveles.

 

Kaip išsirinkti geriausiai jums tinkančią ekrano apsaugą? Žinoma, pirmiausia pagal telefono modelį, kadangi kiekvienas mobilusis turi jam pritaikytus stikliukus ir plėveles. O toliau, reikia pagalvoti kokio lygio apsaugos jūsų telefonui užteks.

 

Pati silpniausia ir pigiausia apsauga yra plastikinė plėvelė. Jos privalumas yra storis. Plėvelė tokia plona, kad jos beveik nesimato ir nesijaučia. Ji tinka tuo atveju jei telefonas yra labai saugomas, neiškrenta iš rankų ir kartu naudojamas atverčiamas telefono dėklas, šiuo atveju ekrano plėvelė skirta, kad ekranas nesibraižytų.

 

Norint geresnės ekrano apsaugos, galima rinktis apsauginius stikliukus, kurie tikriausiai yra populiariausias pasirinkimas, kadangi jų yra kelių rūšių ir jų kainos prasideda nuo vos kelių eurų. Juos taip pat galima rinktis ir pagal storį, jei nesinori, kad ekrano apsauga labai akivaizdžiai matytųsi, galima rinktis plonesnį, tik reikia nepamiršti, kad ir jo atsparumas šiek tiek silpnesnis nei storesnio stikliuko. O apsauginius ekranų stikliukus galima rinktis iš šių rūšių:

 

Tempered Glass 2.5D - pilnai prilimpantis, tačiau dengiantis ne visą ekrano paviršių.

Tempered Glass 3D -  skirtas padengti visą ekrano paviršių ir lenktus telefonų kraštus, tačiau prilimpa ne prie viso ekrano, todėl gali būti prastensis jautrumas lietimui.

3D Full Glue ir 5D Full Glue - dengiantis visą ekrano paviršių ir lenktus kraštus, prilimpa pilnai, todėl neturi įtakos lietimo jautrumui

5D UV Glue -  pilnai prilimpantis, dengiantis visą ekrano paviršių. Klijavimui naudojami specialūs klijai ir UV lempa.