Prekių katalogas

Telefonų dėklai ir kaip išsirinkti geriausią

 • Telefonų dėklai ir kaip išsirinkti geriausią

   Kaip išsirinkti telefono dėklą ir apsaugoti naują įrenginį, kad nereikėtų jo nešti į taisyklą? Visų pirma, turite nuspręsti ar norite tikrai geros apsaugos ar dėklas bus tik papildomas aksesuaras dėl grožio. Dabartiniams telefonams dėklų pasirinkimas yra tikrai platus. Tačiau yra kelios pagrindinės medžiagos, iš kurių dažniausiai gaminami telefonų dėklai.

  Silikoniniai – pats papraščiausias ir pigiausias pasirinkimas. Galima rinktis ploniausius skaidrius jei nenorite paslėpti dailaus telefono dizaino, arba splavotus, įvairių raštų, kad išreikštumėte save. Daug apsaugos smūgio ar kritimo metu ploni silikoniniai dėklai nesuteiks, tačiau telefonas nebus toks slidus ir jį bus lengviau išlaikyti rankose. Vienas geriausių pasirinkimų iš telefonų dėklų, kadangi silikoninių telefono dėklų yra plačiausias pasirinkimas ir tikrai kiekvienas ras ką išsirinkti.

  Plastikiniai – geresnis pasirinkimas apsaugai nuo smūgių nei silikoniniai, bet ne tokie geri kaip aliuminiai dėklai. Taip pat pigus variantas. Žiemą rankos nešals nuo dėklo, plastikas nepridės daug svorio prie telefono.

  Odiniai – brangesnis pasirinkimas nei kiti dėklai. Nebloga apsauga, tačiau gali greit nusidėvėti ir teks dažniau keisti.

  Taip pat telefonų dėkliukus galima rinktis ir pagal skirtingus dizainus.

  Atverčiami telefono dėklai - Atverčiami telefono dėklai gali būti atlenkiami į šoną arba į apačią ir piniginės tipo dėklai, kai galima įsidėti kortelę ar kelias, taip pat gali būti stilingi. Atverčiami dėklai ypač tinka kai telefoną reikia laikyti rankinėje ar krepšyje, kadangi jie papildomai saugo ekraną nuo subraižymų. O kad dėklas pats neatsiverstų, verta rinktis dėklą su magnetine apsauga. Taip pat galima rinktis atverčiamą dėklą su skaidriu ekranu, kad kaskart nereiktų atversti dėklo norint pasižiūrėti kiek valandų ar kas skambina, arba lankstomą dėklą, su kuriuo galima patogiai pastatyti telefoną video peržiūrai.

  Galiniai - Galiniai telefono dėklai arba nugarėlės tikriausiai pati plačiausia dėklų rūšis iš kurios galima rinktis. Jų ne tik yra įvairių medžiagų (silikonas, oda, aliumas, mediena,...), bet taip pat galima rinktis iš įvairaus storio, spalvų, raštų. Galiniai telefono dėklai patogūs, lengvai uždedami, neprideda daug apimties ar svorio telefonui – priklausomai nuo medžiagos pasirinkimo.

  Dėklai ant rankos - Telefono dėklai ant rankos puikiai tiks tiems kurie daug sportuoja ir užsiima aktyvia veikla. Jei reikia telefoną visada turėti su savimi, bet kišenėje laikyti jį nepatogu, tokie dėklai puikiai pagelbės.

  Dėklai atsparūs vandeniui - Atsparūs vandeniui telefonų dėklai puikus pasirinkimas norintiems apsaugoti savo telefoną iškylaujant gamtoje prie vandens, plaukiojant baidarėmis ar užsiimant kitokia veikla vandenyje. Tokie dėklai nepasižymi patogumu, bet svarbiausia, kad nebereikės baimintis jog telefonas sušlaps ir suges.

  Bamperiai – Šie tik kraštus apsaugantys dėklai tiks tiems, kas nenori paslėpti telefono dizaino, bet tuo pačiu nori apsaugoti savo telefoną. Kadangi didžiausia tikimybė, kad skils telefono stiklas yra tada kai jis krenta kampu ar ant šono, šis dėklas gali padėti to išvengti.

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti platų tokių gamintojų kaip kaip X-level, Mercury, Beeyo ir kt. telefonų dėklų pasirinkimą. Arba galite užsukti į mūsų saloną Savanorių pr. 22, Vilniuje.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija